top of page
Ortaklık

ESER, stratejik ortaklıkların özellikle uluslararası pazarlarda rekabet edebilirlik kazanmak için son derece önemli olduğu kanısındadır. Aralarında yerel ve çokuluslu ve uzmanlık alanı müşavirleri, işverenler, yatırımcılar ve müteahhitlerin de olduğu birçok değişik grupla çeşitli projeler için ortaklık kurmayla ilgilenmekteyiz.

YEREL FİRMALAR:

Çoğu zaman çalıştığımız ülkelerde, iki tarafından da karlı çıkacağı şekilde yerellerle çalışmayı tercih etmekteyiz. Pazarı en iyi bilen, ve sorunları daha kolayca çözebilenler genellikle yerel firmalardır.

ÇOKULUSLU FİRMALAR:

Uluslararası çalışan büyük mühendislik ve müşavirlik firmaları, hem Türkiye’de, hem de ESER’in aktif olduğu bölge içinde bizi ciddi bir ortak olarak görebilirler.

STRATEJİK UYUM: 

Teknik yeterliliğimiz yanında pazarlama bilgilerimiz, pazarlardaki mevcut durumumuz, kaynak yönetimi tecrübemiz ve Türkiye ve diğer ülkelerdeki iyi ilişkilerimiz olası ortaklarımızın finansal ve teknik kapasitelerini uygunca tamamlayabilir.

ESER, Avrupa ve Amerika kıtasının dünya lideri firmalarıyla beraber profesyonelce çalışma tecrübesine sahiptir.

UZMANLIK FİRMALARI:

İnşaat mühendisliği ve müşavirliği olarak ESER, altyapıdan çevre işlerine, bina projelerinden sanayi yapılarına kadar çok geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. Tüm bu alanlarda çalışan ESER, teknik projelerde kendi alanında tecrübeli ve teknik birikime sahip Uzman Müşavirler firma ve mühendislerle beraber çalışmaktadır.

DİĞER FİRMALAR:

Bir proje baştan sona ele alındığında, tasarımcılar, inşaatçılar, işveren, finansçılar, yatırımcılar ve işletmeciler gibi bir çok değişik grubu içermektedir. Bu grupların hepsinin ya da bir kısmının profesyonel bir organizasyon yönetimiyle güçlerini birleştirmesi hem projeye, hem de ortaklığa büyük değerler katabilmektedir. Bu yüzden ESER sürekli olarak değişik gruplarla temas kurmakta ve çeşitli ortaklık tekliflerini ciddiyetle değerlendirmektedir. 
Doğru ortak seçiminin başarıda çok etkili olduğunu düşündüğümüz için ortak seçimine fazlasıyla önem vermekteyiz.

Eğer siz de ESER’le ortaklık kurmanın karşılıklı olarak gruplarımıza fayda sağlayacağı düşüncesindeyseniz, lütfen bizimle temasa geçin. Sizinle bir işveren, yatırımcı, danışman, ya da inşaat ortağı olarak beraberce çalışma ortamı bulabilmeyi umuyoruz.

Beraber kuracağımız ortaklıklara nasıl değerler katabileceğimizi görmek için lütfen AVANTAJLARIMIZ sayfamıza göz atınız.

bottom of page