top of page
Eser Hakkında

ESER Holding, Orta Doğu, Orta Asya, Doğu Avrupa ve Afrika'da faaliyet gösteren, alanında lider bir uluslararası inşaat ve mühendislik şirketler grubudur.

Grubun ana şirketi olan ve 1986 senesinde kurulan Eser Taahhüt ve Sanayi A.Ş., kuruluşundan günümüze geçen süre içinde başta altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetlerinde faaliyet göstermiştir.

Yönetiminin ve personelinin barındırdığı uluslararası tecrübeyi destek alan Eser, Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak gerek Türkiye'de, gerek yurtdışında sözü geçen, öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Her yaptığı projede kadrosunu daha da güçlendiren, makine parkını daha da büyüten Eser, altyapı ve üstyapı inşaatlarında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Eser Taahhüt'ün en büyük avantajlarından biri de bulunduğu şirketler grubudur. Eser Taahhüt direkt olarak inşaat ve taahhüt işlerini yaparken arkasında da gruba ait olan makine ve enerji şirketleri, Türkiye'nin en büyük proje, mühendislik ve müşavirlik şirketlerinden biri vardır. Eser Holding bünyesinde toplanan grubun ana faaliyet konuları inşaat, taahhüt, proje, mühendislik, müşavirlik ve enerjidir.

Eser Taahhüt çalıştığı her alanda ve projede kalite yönetimine, güvenliğe ve denetime büyük önem vermektedir. Sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının yanı sıra; çevre'ye verdiği önemle ISO 14001 Çevre Yönetimi sertifikasına da sahiptir.

Grup şirketlerimiz içinde 20 - 25 ve 30 yılını dolduran çok sayıdaki çalışanlarımız profesyonel yönetimleri ile şirketlerimizin gelişimine katkı yapmaktadırlar. Eser, yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip etmekte, personelini düzenli olarak kurslarla, seminerlerle ve tecrübeli personelinin katkılarıyla eğitmektedir.

Türkiye'nin genç neslinin gücünün ve avantajının farkında olan Eser, inşaat dünyasının tecrübeli ve önemli isimlerinin yanı sıra Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden yetişmiş gençleri bünyesinde tutmaya önem vermektedir. Eser, devamlı eğitim, performans değerlendirme ve ödüllendirme yöntemleriyle sektörün önemli isimlerini yetiştirmeye ve grubun önemli bir parçası olarak gördüğü bu gençlerle büyümeye devam etmektedir.

bottom of page