top of page
Kariyer

ESER Grubu iş ilanlarını görmek, proje detaylarını incelemek veya başvuruda bulunmak için lütfen tıklayın.

Eser’in başarısını oluşturan en önemli bileşen, yaratıcı, çalışkan ve yenilikçi çalışanlarıdır. Mühendislik ve müşavirlik sanayilerinin geniş bir yelpazesinde uluslararası alanda çalışmakta olan firmamız, amaçlarına ulaşmak için her zaman çok iyi eğitimli, yaptığı işe heves duyan ve uluslararası bakış açısına sahip olabilecek profesyonellere ihtiyaç duymaktadır.

Rekabet içinde olduğumuz pazarlardaki durumumuzu korumak ve geliştirmek için sürekli kalifiye elemanlar aramaktayız. Mühendislik / inşaat ve işletme / yönetimle ilgili alanlarında uzman çalışanlar grubumuzca sık sık işe alınmaktadır.

Lütfen bir dakikanızı Eser’in organizasyon ve değerlerini anlamak için ayırınız.

Eğer:

• organizasyonumuzun size uygun olduğunu

• çalışma takımlarımıza değer ve çeşitlilik katabileceğinizi

• değişmeye açık ve değişimi yönetebilecek olduğunuzu düşünüyorsanız

bize katılmanız söz konusu olabilir.

Eğitim, tecrübeniz ve kişisel özelliklerinize ek olarak, uluslararası çalışan bir firmaya başvurduğunuz için Türkçe ya da İngilizce dışında başlıca Rusça, Fransızca ve Arapça olmak üzere diğer uluslararası dilleri konuşmak size büyük şans kazandıracaktır.

Eğer yeteneklerinizi size uluslararası pazarlarda geniş olanaklar sunabilecek bir firma için kullanma niyetindeyseniz, lütfen iş başvuru formumuzu doldurunuz.

Sizi, ailemizin bir parçası olarak görmeyi umuyoruz.

bottom of page